משלוח חינם בקנייה ב 249 ש"ח ומעלה

קנה ב-500 ש"ח שלם 350 ש"ח
קוד קופון Love20

איזה מתנה כדאי לקנות לתאומים שנולדו?

אפי הגירפה

אימהות לתאומים מסכימות שגידול של שני תינוקות בו זמנית הוא בו זמנית הדבר המופלא ביותר וגם הקשה ביותר. תאומים מכניסים אל הבית שפע של אור ואהבה יחד עם לא מעט אתגרים וקשיים. אנחנו כחברים ובני משפחה נרצה לבחור בעבור אימא לתאומים מתנה מרגשת שתהיה גם שימושית. חברת COOL BABY מציעה מארזי מתנה לתאומים שנולדו עם דגש על סטים תואמים של לבוש ופריטים שמשלימים זה את זה. כל הבגדים עשויים בד כותנה טבעי, נוחים לשימוש (הלבשה מהירה) והופכים במהרה לפריט הלבוש האהוב על ההורים. 

מארזי מתנה לתאומים שנולדו

הלבשה של תאומים בפריטים זהים או דומים מדגישה את הקשר המיוחד שיש בין האחים. ניתן למצוא מארזים עם בגדים זהים לחלוטין לצד מארזים עם בגדים זהים בצבעים שונים. כך למשל, מתנה ליולדת שילדה תאומים בנים תהיה מארז עם בגדים בצבע לבן ותכלת.  מתנה ליולדת שילדה זוג תאומים בן ובת תהיה מארז עם ביגוד ואביזרים בצבעי ורוד ותכלת. אל תשכחו לבדוק את המפרט של המארז ולוודא שהמידות אכן מתאימות לתינוקות קטנים. בחודש הראשון תינוקות לובשים בגדים ארוכים. 

מתנה שימושית ליולדת

החודש הראשון עם תאומים בבית אינו פשוט כלל. כחברים ובני משפחה תרצו להעניק להורים מתנה שימושית שתבטיח שימוש נוח ומהיר. הקפידו לבחור בעבורם בגדים נוחים להלבשה, מגבת קפוצ'ון שתהפוך את חווית האמבטיה לפחות מלחיצה ושמיכת תינוק מרגיעה. נמליץ על בחירה בצבעי פסטל עם אפקט מרגיע. מתנה לתינוקת שנולדה יחד עם אח תאום לא רגוע תהיה שמיכת רכה להתכרבלות מרגיעה. 

תאומים זה כביסה

כל הורה לתינוק יודע שישנם לא מעט ימים בהם יש להחליף לתינוק בגדים 4 פעמים ביום ולכבס גם את השמיכה, כמה חיתולי בד ואת משטח ההחתלה. תארו לעצמכם כמה מהר מתמלא סל הכביסה בבית עם תאומים. למעשה, נראה שבבית עם תאומים סל הכביסה אינו מתרוקן לעולם. בין הטיפול בתאומים לשאר מטלות הבית ההורים לא ימצאו זמן לכביסה וכאן בדיוק אתם נכנסים לתמונה עם מארז מתנה לתאומים שכולל סט בגדים עשוי בד כותנה טבעי. אל תשכחו להוסיף גם מחזיק מוצץ מעוצב ושמיכה רכה ללילה של שינה רצופה. 

רוצים לקבל קוד קופון של 20% לרכישה באתר?

נרשמים לאתר ומקבלים 20%  הנחה לקניה בכל האתר כולל כפל מבצעים בקניה מעל 200 ש"ח.