משלוח חינם בקנייה ב 249 ש"ח ומעלה

קנה ב-500 ש"ח שלם 350 ש"ח
קוד קופון Love20

הזמנת מתנה ליולדת אונליין

מתנה ליולדת משלוח לבית חולים

העולם עובר לקניות אונליין, אבל גם אם אתם ממש לא בקטע – מתנה ליולדת זה משהו שהכי טבעי לקנות אונליין. כל הסיבות, וגם איך עושים את זה נכון? כך תזמינו מתנות מהממות ליולדת באינטרנט

מתנה ליולדת – פינוק שהוא צורך

תינוק קטן. קסום, מלאכי, גוזל – אבל כמה הוא תובעני. מכאובי הלידה טריים עדיין ואת המעבר החד בחיים עוד לא הספיקה האם הטרייה לעכל, אבל הטיפול ביילוד לא מחכה לה שתתאושש או שתפנים. הבייבי חייב אותה, כאן ועכשיו, להאכיל ולנקות, להלביש ולטפל, לנדנד ולהרגיע, לגעת ולחבק. כל הזמן. בתוך הבועה הזאת של אמא-תינוק יש מעט מאוד מקום ואנרגיות לדברים אחרים, גם כשמדובר בדברים חשובים כמו קניות לתינוק הקטן. 

בקיצור, מתנה ליולדת היא לא סתם פינוק. מדובר בצורך אמיתי, להקל מעט על ההורים הטריים שעסוקים 24-7 סביב הגוזל.

בנוסף חשוב להבין שגם הנטל הכלכלי שכרוך בלידה איננו קל. הוצאות על תומכת לידה, אביזרים לשיכוך כאב בלידה ואחרי הלידה, ולעיתים גם בית החלמה נלוות להוצאות על המון פריטים נצרכים לתינוק: עגלה, עריסה, סלקל, בגדים, מצעים, משאבת הנקה,נחשושים וזה עוד לפני הטיטולים והמוצצים… הרבה כסף הם עולים, הקטנטנים האלו. שרק יגדלו לתפארת…

מתנה ליולדת מאפשרת לנו להקל על העול, להשתתף באמת בשמחה, לתת תחושה שגם כשהיא כל כולה בשביל התינוק – אנחנו עדיין שם בשבילה. צורך, אמרנו כבר. 

מתנה ליולדת קונים אונליין

למה? כי בכל מקרה לא ניקח את הגוזל הקטן ונתחיל למדוד לו בגדים, נכון? לגבי שמיכות, מצעים, מגבות, צעצועים ושאר פריטים שאינם בגדים, קל וחומר. אף אחד שנותן מתנה לתינוקת שנולדה שואל אותה מה הטעם שלה ואיזה צבע לבחור. בקיצור, קל וטבעי להזמין מתנות ליולדת באינטרנט. המוצרים הפופולריים שמדורגים ע"י הגולשים בדירוג גבוה, הם מן הסתם המוצרים שישמחו גם את היולדת. 

מומלץ: לתאם

מה שכן, כדאי פשוט לברר עם היולדת מה יש לה כבר ומה היא עוד צריכה. זה יכול לפני הלידה, אחרי הלידה – יולדות יודעות מה יש לבייבי שלהן. כך נמנע מעגמת נפש ולא ניתן מתנה מיותרת.

רוצים לקבל קוד קופון של 20% לרכישה באתר?

נרשמים לאתר ומקבלים 20%  הנחה לקניה בכל האתר כולל כפל מבצעים בקניה מעל 200 ש"ח.