משלוח חינם בקנייה ב 249 ש"ח ומעלה

קנה ב-500 ש"ח שלם 350 ש"ח
קוד קופון Love20

מתנות ליולדת

השמיכות והמצעים שלנו

כל תינוק בן יומו וכמובן גם תינוקות גדולים יותר, זקוקים לפריטים רבים החל מבקבוקים, מוצצים, ביגוד ראשוני דרך חיתולים ועד למצעים. מדובר בפריטים בסיסיים הדרושים לתינוק ולהוריו, והמטרה היא כמובן לאפשר התנהלות כמה שיותר נוחה ובריאה, מפנקת ונעימה, איכותית ומשרת שלווה. בנוסף,להיבט הפרקטי והשימושי יש לקחת בחשבון עוד מספר היבטים כאשר קונים פריטים לתינוקות, למשל המגדר שלהם, יכולתה של המתנה לשמש את ההורים לתקופה ארוכה, מסגרת התקציב העומדת לרשותכם ועוד.

כל תינוק בן יומו וכמובן גם תינוקות גדולים יותר, זקוקים לפרטים רבים החל בבקבוק הנקה, דרך חיתולים ועד למצעים. מדובר בפריטים הבסיסיים הדרושים לתינוק ולהוריו, והמטרה היא כמובן לאפשר התנהלות כמה שיותר נוחה ובריאה, מפנקת ונעימה, איכותית ומשרת שלווה. בנוסף, להיבט הפרקטי והשימושי יש לקחת בחשבון עוד מספר היבטים כאשר קונים פריטים לתינוקות, למשל המגדר שלהם, יכולתה של המתנה לשמש את ההורים לתקופה ארוכה, מסגרת התקציב העומדת לרשותכם, ועוד.

אחד הפריטים הכי נדרשים הוא כמובן שמיכות לתינוקות, המהוות עולם בפני עצמו של אפשרויות מבחינת חומרים, עוביים, הדפסים, גוונים ועיצובים כאלו ואחרים המשתלבים עם הריהוט, פריטי הטקסטיל, צבעי הקירות והאווירה בחדר בכללותה. אז אם אתם מחפשים שמיכה לתינוק לקיץ או לחורף, אנו מזמינים אתכם לקרוא את השורות הבאות ולקבל מידע תמציתי וחשוב.

cool baby

רוצים לקבל קוד קופון של 20% לרכישה באתר?

נרשמים לאתר ומקבלים 20%  הנחה לקניה בכל האתר כולל כפל מבצעים בקניה מעל 200 ש"ח.