משלוח חינם בקנייה ב 249 ש"ח ומעלה

קנה ב-500 ש"ח שלם 350 ש"ח
קוד קופון Love20

טיפים שחובה לקרוא לפני שקונים מתנה ליולדת

מתנות ליולדת

לידה היא דבר קסום שאי אפשר לתאר במילים. ככל שהאדם לו נולד/ת הילד/ה יותר קרוב אלינו כך אנו מתרגשים יותר ביחד אתו ורוצים בשמחתו. כאשר אישה יולדת תינוק/ת חדשים למשפחה נהוג לקנות מתנה ליולדת. יש מגוון סוגים של מתנות ליולדת שניתן לקנות, חלקן ליולדת עצמה, חלקן לתינוק או התינוקת שנולדו, חלקן גדולות ומושקעות יותר, חלקן קטנות וצנועות יותר – אולם כל מה שמגיע באהבה מתקבל בברכה. באתר cool baby תמצאו מגוון מתנות ליולדת מסוגים שונים ואף תוכלו להרכיב מארז בהתאמה אישית משלכם. לפרטים נוספים וייעוץ ניתן גם ליצור קשר עם הצוות המקצועי באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

טיפים חשובים לבחירת מתנה ליולדת:

  • למי המתנה מיועדת? – המתנה יכולה להיות מתנה לתינוקת שנולדה ולשימוש בתינוקת (או התינוק) ויכולה להיות מתנה שיותר שימושית עבור האם הטרייה. כמובן שיש סייגים שונים בנושא עבור מי המתנה – שכן האם היא זו שסבלה בלידה וסחבה את הילדה 9 חודשים בבטן ולכן מגיע לה מתנה ופינוק ומצד שני יש הקונים מתנה לשימוש עם הילדה ובכך גם חוסכים לאם הוצאות ברכישת מוצרים שונים.
  • תקציב – בדרך כלל נשקיע יותר באדם קרוב יותר, אולם "מבלי להיכנס לכיס" של כל אחד, הרי שלכל אדם יש תקציב מסוים שהוא יכול להרשות לעצמו להוציא על מתנה שכזו, שכן בדרך כלל מדובר בהוצאה לא מתוכננת. בדרך כלל מתנה בתקציב של 150-300 ₪ תהיה מכובדת מאוד.
  • התאמת המתנה לתינוק/ת שנולדו – אם נולד תינוק אז כמובן שצריך להתאים את המתנה לתינוק. מוצרים שונים עשויים להיות לתינוקת. אם יש תאומים או שלישייה כמובן שנרצה להתאים את המתנה גם כן.

לסיכום; מתנה ליולדת איננה חובה אולם אנשים רבים נוהגים לקנות מתנות ליקיריהם לברך אותם לכבוד התוספת החדשה למשפחה. הזוג המקבלים את המתנות נרגשים מאוד גם מהלידה וגם מכך שחשבתם עליהם והענקתם להם מתנה מפנקת מכל הלב. באתר cool baby תוכלו למצוא מגוון רעיונות, מתנות ומארזים ליולדת. מתנות לאם הטרייה וגם לתינוק/ת, מארזים הכוללים מגוון מתנות או פריטים בודדים להרכבת מארז עצמאי. 

רוצים לקבל קוד קופון של 20% לרכישה באתר?

נרשמים לאתר ומקבלים 20%  הנחה לקניה בכל האתר כולל כפל מבצעים בקניה מעל 200 ש"ח.