משלוח חינם בקנייה ב 249 ש"ח ומעלה

קנה ב-500 ש"ח שלם 350 ש"ח
קוד קופון Love20

מתנות ליולדת

מתנות לידה לתינוק

בשעה טובה ומוצלחת נולד לאחד מהמכרים או המשפחה שלכם בן ואתם מחפשים מתנה לתינוק שתשרת הן את האם והן את הנסיך החדש? כל אם ותיקה יודעת שכאשר תינוק נולד, ביגוד, שמיכות ושאר מוצרי טקסטיל הם פשוט מאסט כי הם דורשים כביסות ללא הפסקה. אצלנו ב-COOL BABY תוכלו למצוא מבחר מתנות לידה לתינוק המורכבות ממוצרי טקסטיל 100% כותנה סרוקה אקולוגית. מתנות לידה לתינוק עם דגש רב על נוחות, איכות ושימושיות.

בשעה טובה, אחרי תשעה חודשים של ציפייה, התרגשות וגם כסיסת ציפורניים, תינוק חדש הגיח לאוויר העולם ובפני הוריו עומדת תקופה מלאה שמחה, אושר ואתגרים. מטבע הדברים, אתם רוצים להראות את השתתפותכם בשמחה וגם לבוא לעזרת ההורים כפי יכולתכם, בין אם בעצות וטיפים ובין אם בעזרת מתנות לתינוק שנולד.

יחד עם זאת, לא לכולם ברור מה בדיוק קונים בתור מתנה ליולדת בן. למעשה, המתנה צריכה לענות על כמה דרישות בסיסיות, ובהן היותה תורמת לרווחתו של התינוק, לרווחת ההורים המטפלים ולאיכות החיים בכלל. היא גם צריכה להיות מתאימה כמובן לתינוקות רכים, אבל עדיף שגם תוכל ללוות את המשפחה עוד קצת הלאה ולהמשיך להיות שימושית. והיא גם צריכה להיות מעוצבת, נעימה למגע, מאה אחוז טבעית ובגוונים תואמים לתינוקות בנים. אחת האפשרויות שיכולות לענות על כלל הצרכים האלו מופיעה בדמות מארזים לתינוק שנולד, וכאלו אנו מציעים בשפע.

רוצים לקבל קוד קופון של 20% לרכישה באתר?

נרשמים לאתר ומקבלים 20%  הנחה לקניה בכל האתר כולל כפל מבצעים בקניה מעל 200 ש"ח.