משלוח חינם בקנייה ב 249 ש"ח ומעלה

קנה ב-500 ש"ח שלם 350 ש"ח
קוד קופון Love20

3 מתנות מומלצות ליולדת 

הרגע היפה שבו נולד תינוק הוא הרגע שבו צריך לחשוב גם על מתנה ליולדת שתתאים לשניהם, או לפי ההעדפות שלכם למארז מתנה מפנק. יש היום אפשרויות רבות של מתנות שמלשבות גם את הפינוקים לתינוקות וגם ליולדת, וכל מה שנותר לעשות זה לבחור את היחס ביניהם בכל מארז ועד כמה נחוצים הפריטים ליולדת, על פי מה שאתם יודעים. מומלץ לכוון לצרכים של היולדת במתנה לעצמה או למשל מתנה לתינוקת שנולדה אם אתם יודעים שזה מה שחשוב להם, ולהלן שלוש מתנות מומלצות ליולדת על פי מה שהן צריכות.

מתנה שבה יש מחשבה על היולדת

מתנות רבות מכילות פריטים חמודים שמתאימים בעיקר לתינוקת או לתינוק ופחות חושבים על פינוק היולדת. במקרה כזה, מתנה ליולדת שמרכיבים כמארז בהתאמה אישית מומלץ שתכיל גם פריטים שימשו אותה לטיפוח לחודשים שאחר כך, משום שברור שיהיה לה פחות זמן וכוח לחשוב על זה בעצמה. מארז כזה יכיל בעיקר מוצרי טיפוח מפנקים מאיכות טובה, רצוי כאלה שמכילים רק מרכיבים טבעיים וטובים.

מתנה ליולדת בדגש על התינוקת

מתנה לתינוקת שנולדה יכולה להכיל כל מה שנדרש לשבועות הראשונים, אבל הרעיון הכי טוב הוא להקדים את כולם ולחשוב על החודשים בהמשך. כשהתינוקת כבר גדולה יותר היא זקוקה לצעצועים, לציוד טיפוח או לשמיכות לעונה הבאה, בגדים וכריות שהיא כבר יכולה להשתמש בהן משום שתתקרב לגיל שנה. הפתיעו אם כך את היולדת ותנו לה מארז שתרכיבו בעצמכם עם כל הפריטים שהיולדת תרצה לקנות בעצמה בעוד חצי שנה, כולל אפילו שמיכה לעגלה, ריפודיות שימושיות, מגבות ומצעים שהן תמיד מצרך שאף פעם לא חסר ממנו כשמגדלים תינוק. 

מתנה משולבת

ההצעה השלישית היא לשלב בין מתנה ליולדת לבין מתנה לתינוקת שנולדה, ולהכניס פריטים מכל סוג כגון נחשוש. מוצרי טיפוח מפנקים לאמא ולתינוקת הם מוצרים אהובים שחוזרים לקנות שוב ושוב, ולצדם אפשר להוסיף גם פריטי לבוש לתינוקת. אם אתם יודעים שכבר קיבלה במתנה פריטים לשבועות הראשונים, הפתיעו את היולדת בבגדים ופריטים שיתאימו לתינוקת בעוד כמה חודשים, כשתגדל, או בעוד קרוב לשנה. זוהי מתנה נהדרת שישמחו לקבל בכל בית של יולדת.

רוצים לקבל קוד קופון של 20% לרכישה באתר?

נרשמים לאתר ומקבלים 20%  הנחה לקניה בכל האתר כולל כפל מבצעים בקניה מעל 200 ש"ח.