משלוח חינם בקנייה ב 249 ש"ח ומעלה

15% הנחה על כל האתר כולל כפל מבצעים לחודש יוני בלבד
קוד קופון June15

עיצוב חדר לתינוק

עיצוב חדר לתינוק

עיצוב חדר לתינוק

עיצוב החדר של התינוק זו חוויה נהדרת גם בזמן שמחכים ללידה המתקרבת וגם לאחריה כשמבלים שעות רבות בבית. אילו סגנונות עיצוב קיימים עבור חדר התינוקות, איך בוחרים ואיך מבצעים? 

החדר של התינוק:

החדר של התינוק זו הפינה בבית שמוקדשת כולה עבורו. זהו המקום שכל חפציו נמצאים, המיטה, שידת ההחתלה וכל מה שהוא וההורים צריכים עבורו. לכן, חדר התינוק צריך להיות מעוצב באופן פרקטי ונוח לשימוש ויחד עם זאת, באופן נעים שהופך את הבילוי בו לחוויה חיובית.

לעצב את חדר התינוק זוהי חוויה נהדרת ומרגשת כהכנה ללידה המתקרבת. תהליך העיצוב במהלך חודשי ההיריון מהווה סוג של הכנה לקראת הלידה ואף מייצר תחושה של רוגע, שלווה ומוכנות לקראתה. בנוסף, גם לאחר הלידה, אפשר להמשיך ולשנות, להוסיף ולהשקיע בפרטי עיצוב שונים המתאימים לצרכים שמגלים עם הזמן. כמו כן, עיצוב החדר לאחר הלידה בזמן שמבלים שעות רבות בבית יכול להיות תעסוקה נפלאה. כך או כך, כדאי ואפשר להתחיל לעלעל במגזינים ובאינטרנט כבר במהלך ההיריון ולקבל השראה ורעיונות נוספים. 

העיצוב המסורתי:

העיצוב הקלאסי והמסורתי של חדר התינוק אשר היה נפוץ בעבר בצבעים של תכלת או ורוד, יחד עם סט תואם, כבר פחות עכשווי בימנו. כיום, קיימים סגנונות עיצוב סטייליסטים ומיוחדים שיהפכו את חדר התינוק לחלק מעיצוב הבית כולו. 

לעצב את חדר התינוק בסגנון נורדי:

עיצוב נורדי המזכיר במעט את הסגנון העכשווי מינימליסטי נפוץ מאוד כיום ומגיע אלינו מצפון אירופה. עיצוב בסגנון זה, שואף למראה טבעי ונעים לעין, בשונה מחדר עמוס וגדוש קישוטים וצעצועים. לרוב, יבחרו מספר גוונים אחדים, בהירים ורגועים שיהפכו את הבילוי בחדר התינוק למרגיע ונעים. עיצוב החדר בסגנון נורדי, יהיה מבוסס על רהיטים עדינים, קווים ברורים ובחירת צבעים וחומרים טבעיים כמו עץ במקום פלסטיק.

איך לעצב את החדר בסגנון נורדי?

תחילה, בחרו עיצוב מרכזי המותאם לגיל של ילדכם, בחירה בחומרים כמו עץ, צמר וכותנה עבור הרהיטים, השמיכות, שטחים ובדים. כמו כן, וודאו כי פרטים אלו נקיים לעין ובעלי גוון טבעי ואחיד. בהמשך, בחרו בתאורה המייצרת אור טבעי. במידת האפשר חלונות גדולים המחדירים אור לחדר. ניתן להשתמש בוילונות בהירים. במידה והחלונות קטנים או שאינם מחדירים אור רב, תכלו למקם תאורה עליהם שתייצר אווירה. לדוגמא: שימוש במנורת גרילנדה עדינה וכדומה. לבסוף, תכלו להוסיף פריטים וקישוטים בעלי צורות גיאומטריות, נקיות וברורות.

עיצוב אישי ומיוחד:

טרנד עיצובי נוסף המדגיש ייחודיות ואופי אישי, מורכב ממחזור רהיטים ופריטים ישנים והפיכתם לחדשים ומשודרגים. ניתן לעצב את חדר התינוק מפרטים ורהיטים קיימים, להפוך כורסת נדנדה ישנה לעכשווית, להכין מובילים בעבודת יד ולמעשה, כל רעיון יצרתי אחר שבראשכם. כמובן שנרצה לעצב את הפרטים השונים כך שישתלבו יחדיו ולהשתמש בחומרים בטיחותיים עבור התינוק. בסגנון זה, יכולים להשתלב נפלא פרטי יד שנייה שיהפכו את פרויקט העיצוב לזול יותר ומיוחד בהרבה.

רוצים לקבל קוד קופון של 20 ש"ח לרכישה באתר?

נרשמים לאתר ומקבלים 20 ש"ח הנחה לקניה בכל האתר כולל כפל מבצעים בקניה מעל 200 ש"ח.