עייפה אך מאושרת, סחוטה אך מרוגשת, המומה ומותשת, כל המילים הללו לא מתחילות אפילו לתאר את תחושותיה של יולדת לאחר הלידה. שעות של צירים, כאבים, ציפייה, מאמץ ובסופם חיים חדשים שמצטרפים לחייה ויהפכו מרגע זה לחלק בלתי נפרד ומשמעותי מאין כמוהו.

קניית מתנה ליולדת היא משימה לא פשוטה, כיוון שבניגוד ליום הולדת או ליום נישואים שחוזרים מדי שנה, כאן מדובר באירוע שכיח הרבה פחות, שההשפעה שלו על חיי היולדת ובן זוגה היא עוצמתית הרבה יותר מאשר לגדול בעוד שנה.

ברוב המקרים, המשפחה והחברים הקרובים מלווים את הזוג לאורך ההריון, מתרגשים ומצפים יחד איתם, חווים איתם את הקשיים, את החששות ואת ההמתנה הארוכה, וכאשר מגיע סופסוף רגע הלידה, ותינוק בריא ומקסים יוצא לעולם, ההתרגשות היא עצומה. מובן מאליו שכל הסובבים והקרובים מבקשים לקנות ליולדת מתנה שתרגש אותה ושתביע את ההתרגשות האמיתית והגדולה שלהם. איך עושים את זה?

כך תרגשו את היולדת

הדרך הכי טובה לרגש את היולדת עד עמקי נשמתה היא פשוט לחשוב עליה – על מה 

שהיא רוצה, צריכה, חולמת ומבקשת, או יותר טוב מכך – לחשוב על כל מה שהיא עוד לא הבינה אפילו שהיא רוצה, צריכה ומבקשת. מתוך ההיכרות שלכם איתה ומתוך הבנה של המאורע המדהים שהיא חווה ועוברת, תוכלו להעניק לה את המתנה שתרגש אותה לא רק ברגע קבלתה אלא גם ימים, שבועות וחודשים ארוכים לאחר מכן.

חשבו למשל על מארז מתנה מעוצב, מקסים ויפהפה, הכולל מגוון מוצרים שמתאימים במיוחד לתינוק שזה עתה נולד: פריטי לבוש שהם גם פרקטיים ושימושיים אך גם יגרמו לתינוק להיראות כאילו יצא ממגזין לפעוטות, שמיכה מפנקת ומחממת שתגן עליו ותעטוף אותו ברכות, נַחשוש שעליו יוכל לחזק את שרירי הגב והחזה וישמש גם כמגן ראש בעריסה, ועוד שלל מוצרים שימושיים.

הדבר הבולט במתנה מסוג זה הוא שהיא מלאה בפריטים שהיולדת בכלל עוד לא יודעת שהיא צריכה, אבל ברגע שיתעורר הצורך, וזה יקרה מהר מאוד – יהיה ברשותה כל מה שהיא צריכה, והכל מעוצב בצורה תואמת, מאירת עיניים ומלאה ביופי.

מלבד המראה הכובש והפרקטיות הנחוצה והמועילה כל כך, למתנה מסוג זה יש גם יתרונות הקשורים לבריאותו ולביטחונו של הרך הנולד, שזה בעצם הדבר החשוב ביותר לכל יולדת. מארז של מוצרי טקסטיל לתינוק עשוי מהחומרים האיכותיים ביותר, מבדים אורגניים ונושמים, רכים ונעימים שיעניקו לתינוק את התחושה הקרובה ביותר לתחושת ההגנה והחום שחווה כאשר היה עדיין מוגן בתוך הרחם.

מארז מפנק לתינוק יעניק לו את המעבר הרך והנעים ביותר מן הרחם אל העולם שבחוץ, וליולדת עצמה יספק אור בעיניים, ופתרונות לשלל רגעים ומצבים בחייו החדשים של התינוק שלה. אם עצם קבלת המתנה ירגש אותה ולו בגלל המחשבה או המראה שובה הלב של המארז, בכל יום שבו תחבוש לתינוק שלה כובע מתוך המארז, תקשור סינר לצווארו או תכסה אותו בשמיכה, תעלה בה שוב אותה התרגשות ותלווה אותה לאורך כל התקופה המיוחדת הזו שהיא נמצאת לקראתה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *