משלוח חינם בקנייה ב 249 ש"ח ומעלה

קנה ב-500 ש"ח שלם 350 ש"ח
קוד קופון Love20

מתנות ללידה ראשונה – מה כדאי ועל מה כדאי לוותר?

רגל תינוק

לידה היא ללא ספק מאורע שיש לציין ולחגוג, חיים חדשים הצטרפו למשפחה וההתרגשות בשיאה. אבל לידה היא גם מאורע מטלטל, משנה חיים, כזה שלא ניתן להתכונן אליו או להבין את עוצמתו מראש. כל המשפחה והחברים רוצים לשמוח עם הזוג והתינוק החדש, ומבקשים להביע את הערכתם באמצעות מתנה. איך בוחרים מה כדאי לקנות?

על אילו מתנות כדאי לוותר

עם על השמחה והרצון הטוב, יש מתנות שעליהן דווקא כדאי לוותר, כיוון שחוץ מלהראות עד כמה אתם שמחים, הן לא ממש יביאו תועלת להורים המאושרים או לרך הנולד, ואף עלולים להוות מעמסה. נקודת המבט שלכם ברכישת מתנה ללידה ראשונה צריכה להיות שההורים הצעירים כנראה המומים, מרוטים ומחוסרי שעות שינה, שהאם עדיין כאובה וסובלת את הטראומה הפיזית של הלידה, ושלשניהם יש הרבה יותר שאלות וחששות מאשר צורך בבלונים צבעוניים.

אז כן, על בלונים אתם יכולים לוותר. המחווה כמובן מאוד יפה ורק הבעת השמחה שלכם יש בה ערך בפני עצמו, אבל אם אתם באמת רוצים לשמח את האם והאב, נסו לחשוב מה יועיל להם עכשיו. פרחים הם גם מתנה מאוד יפה, אבל הם מצריכים התעסקות שלאף אחד מהם אין זמן או כוחות אליה כרגע, ותוך מספר ימים הם ייבלו, ודבר לא יישאר מהמתנה שלכם.

אתם תמיד יכולים לקנות פרחים או עציצים מפלסטיק, אבל באותה מידה הייתם יכולים לקנות אותם ליום הולדת, ליום נישואים או למעבר לדירה חדשה. גם שוקולדים ובונבוניירות הם מתנה חביבה אך עלולה להיות בנאלית וגנרית, מתנה קלה, שלא הושקעה בה יותר מדי מחשבה.

אילו מתנות כדאי לקנות ללידה ראשונה

אם אתם רוצים להראות עד כמה המאורע חשוב גם עבורכם, הראו שחשבתם על הצרכים של ההורים ושל התינוק והפתיעו אותם עם מתנה שתהיה גם יפה וגם שימושית. מתנה מקסימה לדוגמה, שיכולה להתאים לכל זוג ולכל תינוק, ולהוציא אפילו מההורים המותשים ביותר קריאות התפעלות נרגשות היא מארז לידה מעוצב ואיכותי.

מה יכול לכלול מארז מסוג זה? שמיכות, מצעים, בגדים, אביזרי לבוש כמו כובעים או גרביים, בובות, סינרי האכלה, חיתולים, הכל בסטייל מרשים ועשוי מהחומרים האיכותיים והנעימים ביותר שיהוו פינוק מושלם עבור כל תינוק, וגם יצטלמו מעולה לסטורי המרגש של אחרי הלידה.

מארז מסוג זה לא רק ייראה מושקע, מיוחד ויהיה שונה מכל מתנה אחרת שיקבל הזוג לכבוד הלידה, אלא גם באמת ילווה אותם וישמש אותם לאורך החודשים הראשונים בחייו של התינוק ואף לאחר מכן. ישנם מארזים שמגיעים מוכנים וישנם כאלה שאותם תוכלו להרכיב בעצמכם, על מנת לתת טאצ' אישי עוד יותר ולקלוע עוד יותר לצרכיהם ולהעדפותיהם של ההורים הטריים, שיברכו אתכם שוב ושוב עם כל מוצר חדש שישלפו מתוך האריזה.

רוצים לקבל קוד קופון של 20% לרכישה באתר?

נרשמים לאתר ומקבלים 20%  הנחה לקניה בכל האתר כולל כפל מבצעים בקניה מעל 200 ש"ח.