משלוח חינם בקנייה ב 249 ש"ח ומעלה

קנה ב-500 ש"ח שלם 350 ש"ח
קוד קופון Love20

הכי נוח לרכוש אונליין מתנות לתינוקות

  הכי נוח לרכוש אונליין מתנות לתינוקות

מתנות לתינוקות הן משהו שתמיד כיף לקנות ולקבל. הבגדים הקטנטנים המעוצבים, הכובעים המתוקים, כל האביזרים המקסימים שנדמה שנוצרו מחמידות אין-סופית, ממש כמו הלקוחות העתידיים שלהם, התינוקות שזה עתה נולדו. אבל מה עושים אם במירוץ החיים המהיר אין לכם רגע דל ללכת לחנות?

בעבר, לא היתה שום אופציה אחרת, אתה רוצה לקנות מתנה? הדרך היחידה לעשות זאת היא להגיע פיזית לחנות. איזה מזל שאנחנו חיים בעיצומן של שנות האלפיים, ושהיום כל חנות שמכבדת את עצמה מחזיקה גם חנות אינטרנטית, שמאפשרת רכישה נוחה, נעימה ופשוטה של כל מוצרי החנות.

איך רוכשים מתנות אונליין לתינוקות?

ניקח לדוגמה מתנה פופולרית ואהובה – מארזי לידה לתינוקות. מארזים אלו כוללים שלל מוצרי טקסטיל המותאמים במיוחד לתינוקות לאחר לידה – פריטי לבוש, שמיכות, סינרים, בובות ועוד ועוד, בעיצוב מקסים ובטוב טעם מרשים.

דמיינו לעצמכם זוג חברים קרוב או בני משפחה שזה עתה יצאו מחדר הלידה מחבקים את בנם או את בתם (או את התאומים!), ואתם – בתוך יום עבודה ארוך ומשפחה משלכם, נאבקים לפנות מספיק זמן על מנת ללכת לבקר אותם, ולא מצליחים להגיע לרכישת מתנה, והרי לא תגיעו בידיים ריקות.

מגיע הערב, יום העבודה נגמר, אתם בפיג'מה והבית נרגע. אתם נכנסים לאתר של מארזי לידה לתינוקות, וכל האפשרויות פרושות לפניכם – סוגים שונים של מארזים מוכנים לתינוק, לתינוקת או לתאומים, שבהם תקבלו רשימת מוצרים מוגדרת מראש אך תוכלו לבחור את הצבעים ואת דוגמאות הבד שמהם הם עשויים.

יש לכם כמובן גם אפשרות להרכיב מארז מוצרים בהתאמה אישית, ופשוט לבחור אילו ממוצרי החנות אתם מבקשים להכניס לתוך המארז, בצבעים, בדוגמאות ובסוגים שהכי מוצאים חן בעיניכם. בחרתם? זהו, צריך רק לשלם. לא הייתם צריכים לחכות למוכרת שתתפנה להסביר, או לעמוד בתור לקופה, כל האינפורמציה נמצאת מולכם ברורה כשמש, והתהליך פשוט וקל.

מתנות אונליין לתינוקות – זה יקל גם על הזוג הנרגש

יתרון נוסף של רכישת מארז לידה לתינוק הוא שזה מאפשר לכם להבין עוד יותר לליבה של היולדת ושל האב הנרגש, ולהקל עליהם עוד יותר. מאורע הלידה הוא הרי מהפך של ממש בחייהם, ובמיוחד בימים הראשונים אין יום ואין לילה, ולוקח להורים זמן להסתגל, להתאפס, ולהיות מסוגלים ליהנות מביקורים של קרוביהם וחבריהם.

רכישת מארז מתנה אונליין תאפשר לכם פשוט לשלוח אותו ישירות אל בני הזוג, בלי להגיע בעצמכם, וכך לסמן להם שאתם איתם, חושבים עליהם ונרגשים עבורם, אך גם מודעים לגודל המאורע ונותנים להם כמה ימים להירגע ולהיכנס לשגרה. עבור חלק גדול מהזוגות זו תהיה הקלה של ממש, ידיעה שאתם שם איתם לאורך כל הדרך, קשובים ורגישים לצרכיהם ולרצונם, נרגשים מהמאורע אך לא מכבידים עליהם בשום צורה ומוכנים לביקור ברגע שזה יהיה הכי נוח ומתאים בשבילם.

רוצים לקבל קוד קופון של 20% לרכישה באתר?

נרשמים לאתר ומקבלים 20%  הנחה לקניה בכל האתר כולל כפל מבצעים בקניה מעל 200 ש"ח.