משלוח חינם בקנייה ב 249 ש"ח ומעלה

15% הנחה על כל האתר כולל כפל מבצעים לחודש יוני בלבד
קוד קופון June15

מתנה אישית לתינוק

מתנה אישית לתינוק

הוא זה עתה נולד, אבל כולכם חיכיתם לו תשעה חודשים שלמים, רוצים לתת לו את כל האהבה, ההגנה והתמיכה להן הוא זקוק כל כך בימיו הראשונים ולאורך כל הדרך. את רוב העבודה יעשו ההורים הטריים, שיבלו עימו את רוב שעות היממה, אבל אתם כבר יכולים להראות את אהבתכם באמצעות מתנה אישית לתינוק. הוא אומנם עוד לא יידע להעריך אותה, אבל ההורים שלו יעריכו את המחשבה ואת הכוונה שלכם עד מאוד, שלא לדבר על אין-ספור התמונות שהוא יצולם בהן, ושבהן יתועדו גם המתנות היפות שקיבל.

כיוון שתינוק חדש הוא גם הוצאה כספית לא קטנה, הורים רבים מקבלים המון פריטי לבוש, צעצועים וציוד מקרובי משפחה או חברים שילדיהם כבר גדלו. כל אלו כמובן מתקבלים בברכה ובהודיה גדולה, אבל אין כמו מתנה חדשה, שהיא רק שלו ומעולם לא היתה בשימוש של תינוק אחר.

מה אתם יכולים לקנות לתינוק?

מתנה לתינוק שרק נולד עלולה להיות קצת טריקית. מצד אחד, אתם רוצים שהתינוק והוריו יהנו ממנה כבר עכשיו, ולא רוצים לרכוש מתנה לגיל מתקדם מעט יותר שתמתין בינתיים בארון. מצד שני, תינוקות גדלים כל כך מהר ואתם רוצים להשקיע במתנה שתהיה בשימוש לאורך זמן רב ככל האפשר.

קצת קשה למצוא מתנה שתענה על כל אלו, ובכל זאת יש לנו הצעה בשבילכם – מארז מעוצב ללידה. מארז מעוצב ללידה מתאים לתינוק, לתינוקת או לתאומים וכולל בתוכו מספר פריטים שונים. איך הוא מתאים גם לגיל כמה ימים או שבועות וגם אחרי מספר חודשים? התשובה נמצאת בתוך האריזה.

המארז כולל מצד אחד גם פריטי לבוש, שיתאימו, מן הסתם, רק עד גיל מסוים, אך מצד שני עשוי לכלול גם שמיכה שיכולה ללוות את התינוק חודשים קדימה. גם פריטים כמו חיתולי בד מעוצבים, ארנב שמיכי או נחשוש יכולים להתגלות כשימושיים במיוחד וללוות את התינוק ואת הוריו לאורך זמן.

הייחודיות של מארזים מסוג זה היא בהתאמתם לגילים הרכים והעדינים, בכך שהפריטים עשויים מבד טבעי, איכותי ונושם, מחומרים טבעיים בלבד וללא שימוש בכימיקלים. לצד כל היתרונות הללו מדובר בפריטים מעוצבים עד הפרט הקטן ביותר, המייצרים כל אחד לחוד מראה מלא באופי וביופי, וביחד מייצרים מפגן של אסתטיקה והרמוניה.

ניתן לרכוש מארזים מסוג זה אונליין, לבחור את הדגמים ואת הצבעים הרצויים, ולהחליט על מארז מוכן מראש או להרכיב מארז בהתאמה אישית. ניתן גם לשלוח את המארזים ישירות לביתם של ההורים הטריים, ואפילו לבית החולים שבו היולדת והתינוק עדיין מאושפזים.

מארזי לידה לתינוק הם אריזה מושלמת של כל מה שתינוק שרק נולד זקוק לו, ויותר ויותר בתי עסק גדולים בוחרים בהם כמתנת לידה לעובדים שלהם. כל פריט ופריט במארז הוא שימושי ויפה באותה המידה, ועונה על כל הצרכים של היולדת, של האב הטרי ושל התינוק.

רוצים לקבל קוד קופון של 20 ש"ח לרכישה באתר?

נרשמים לאתר ומקבלים 20 ש"ח הנחה לקניה בכל האתר כולל כפל מבצעים בקניה מעל 200 ש"ח.