משלוח חינם בקנייה ב 249 ש"ח ומעלה

מתנות לידה מעוצבות

העולם שלנו בנוי על אסתטיקה. בכל מקום העיצוב הפך להיות כבר מזמן ערך בעל חשיבות עליונה, אם זה בעיצוב הבית או חללים ציבוריים, ביגוד וסטיילינג אישי, מוצרים, אתרים, פרסומות – החיים שלנו בנויים מהחלטות עיצוביות שמשקפות את האופי שלנו, את תפיסת העולם שלנו, ומכניסות המון יופי ואור לחיים שלנו ושל הסובבים אותנו.

כשמדובר במתנות לידה, מתנות מעוצבות מעידות על מחשבה מוקדמת, על אכפתיות, על רצון להתאים את המתנה לטעמם האישי של היולדת ושל בן זוגה או לשתף אותם בנגיעה מטעמו האישי של הרוכש. גידול תינוק הוא בסך הכל עניין שגם הרבה בלגן בצידו, אז היכן שאפשר להכניס קצת אסתטיקה וסטייל – הרי זה משובח, מרומם מצב-רוח ומשמח לבבות.

איך בוחרים מתנות לידה מעוצבות?

ישנם מספר מרכיבים חשובים בבחירת מתנת לידה מעוצבת. ראשית, המתנה מגיעה מכם 

 

ולכן חשוב שתשקף את טעמכם האישי. אין דבר יותר מרגש מלראות את האחיין הקטנטן שלכם לבוש בבגדים שאתם בחרתם בעצמכם ודמיינתם כיצד ייראה לבוש בהם. מצד שני, אל תשכחו להתחשב בטעמם של ההורים. אם שמעתם אותם בעבר מביעים התנגדות לשימוש בצבעי ורוד לבנות וכחול לבנים, אולי כדאי לקנות מתנה לתאומים בצבעי אפור וצהוב, או תכלת ולבן.

המרכיב הבא הוא הפרקטיות של המתנה. עם כל הכבוד לשיקולי האסתטיקה, אם הם מגיעים ללא יכולת אמיתית להשתמש בהם, ובמיוחד כשמדובר במתנת לידה, הם ימצאו את עצמם אי שם בצד ולא יראו אור יום. התקופה שלאחר הלידה היא התקופה העמוסה, המורכבת והמפתיעה ביותר שיכולה לחוות משפחה. אם המתנה שלכם תכניס גם יופי וגם תועלת, עשיתם את שלכם, שימחתם אך גם עזרתם לצלוח בשלום את התקופה.

אחת ההצעות הבולטות לרכישת מתנות לידה מעוצבות היא יצירת סט של פריטים שמותאמים זה לזה ושמדברים באותה השפה. כל אישה לקראת לידה רואה ברחוב נשים עם תינוקות בעגלות, כשהכובע של התינוק מותאם לשמיכה שמתכתבת עם החיתול ועם החליפה, וחולמת להיות מתוקתקת ומלאת סטייל כמוה. כשמגיעה המציאות שלאחר הלידה, לאף יולדת אין את הכוח לדאוג לתקתוק ולסטיילינג, אך המתנה שלכם תאפשר לה להיות כזו בקלות.

מארז מעוצב של פריטי טקסטיל שימושיים, איכותיים ונעימים יהיה מתנה שהסטייל פשוט נשפך ממנה, ושמאפשרת להורים ליהנות ממנה ממש מדי יום. בין פריטים שמותאמים לשבועות הראשונים בחיי התינוק, כדאי לשלב גם פריטים שימשיכו איתו הלאה, לאורך כל שנתו הראשונה ואולי אף יותר מכך. שמיכה נעימה או בובת בד יכולות להפוך להיות חפץ המעבר של התינוק הגדל, ואף לשמש את התינוקות העתידיים שמתוכננים להצטרף למשפחה.

מארז מסוג זה, העשוי בדים משובחים ונעימים שיתאימו לעור התינוק הרגיש, יהיה בסופו של דבר המתנה שגם תשמש את ההורים הכי הרבה ביומיום ולאורך זמן, וגם זו שתקצור הכי הרבה מחמאות מהסביבה.

רוצים לקבל קוד קופון של 20 ש"ח לרכישה באתר?

נרשמים לאתר ומקבלים 20 ש"ח הנחה לקניה בכל האתר כולל כפל מבצעים בקניה מעל 200 ש"ח.