משלוח חינם בקנייה ב 249 ש"ח ומעלה

קנה ב-500 ש"ח שלם 350 ש"ח
קוד קופון Love20

הטיפים הכי שווים למתנות ליולדת ולתינוק

מתנות ליולדת

איך בוחרים מתנה ליולדת? את מי יותר חשוב לפנק? את האם או את התינוק? ומה עם האב? שאלות מסוג זה מטרידות את כל מי שאחד מקרוביו או מחבריו הטובים הפך לאחרונה להורה מאושר, ובצדק. אם גם אתם מוטרדים מאותן שאלות ממש, יש לנו מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את המתנה המושלמת ביותר לכבוד הלידה:

הטיפים הכי שווים

  1. תחשבו שימושי – את כל המתנות היפות, חפצי הנוי, הבלונים או הפרחים שמרו למועד מאוחר יותר. אחרי לידה ההורים הטריים מתנהלים כמו במצב חירום, וכל מה שקורה צריך לשרת את מטרת העל – לצלוח את התקופה בשלום ועם כמה שיותר שעות שינה.

  2. תחשבו על התינוק – אם אתם לא רוצים להתחיל לקנות 3 מתנות שונות, גם לאם, גם לאב וגם לתינוק, פשוט תקנו מתנה לתינוק בלבד, תאמינו לנו שההורים ירגישו שהיא מיועדת לא פחות גם בשבילם.

  3. תחשבו על כביסות – ידוע שתינוק הוא מקור להמון אושר אך גם לא פחות לכלוך ובלגן. כל עוד המתנות שאתם קונים ניתנות לכיבוס – זכיתם בפרס המתנה המתחשבת והמועילה מכולן.

  4. תחשבו על בטיחות – אנחנו מדברים על תינוק שזה עתה נולד, רגיש מאין כמותו ונפגש לראשונה עם כל מה שמחוץ לרחם אמו. המתנה שלכם צריכה להיות הדבר הכי בטוח, מחבק, מגן ועוטף שיש, שתשמור על התינוק וחלילה לא תסכן אותו.

  5. תחשבו על נוחות – מעבר למחשבה על ביטחון התינוק, יש לחשוב גם על הנוחות שלו, גם כדי שיתאקלם בקלות ובנעימות לחייו החדשים, וגם כי כל אי נוחות שלו היא עוד פחות שעות שינה להוריו.

  6. תחשבו על אסתטיקה – אסתטיקה היא מילה רגישה אחרי לידה. רוב הנשים לא מרגישות במיטבן, גם אם כלפי חוץ לכולן הן נראות נפלא, ונוסף על כך, החיים סובבים סביב פליטות, טיטולים משומשים ושאר חומרים המיוצרים על ידי הגוף הקטנטן שזה עתה נולד ושהקשר בינם לבין אסתטיקה הוא מקרי בהחלט. מתנה מלאה באסתטיקה, מעוצבת ויפה תכניס אושר לתוך השגרה ותעזור לייפות אותה.

  7. תחשבו מה הם הכי יצטרכו – כמו שכבר אמרנו, פליטות והחלפות מתרחשות בתדירות מאוד גבוהה, ומכונת הכביסה עובדת שעות נוספות. תמיד צריך עוד בגדים, עוד שמיכות או סדינים, סינרים שישמרו על הניקיון וכדומה.

המתנה שתענה על כל הסעיפים

המתנה שתענה על כל הסעיפים היא מארז לידה מעוצב של מתנות לידה לתינוק, פריטי טקסטיל שימושיים ומעוצבים כמו בגדים, כובעים, שמיכות, סדינים, בובות שמיכי ניתנות לכיבוס ועוד. מארז מסוג זה מותאם במיוחד לתינוקות רכים ועשוי אך ורק מחומרים טבעיים. המתנה שימושית ויפהפיה ונראית מאוד מרשימה ומושקעת.

את כל פריטי המארז ניתן לנקות ולכבס, כל פריט ופריט במארז הוא שימושי ומועיל במיוחד בתקופה שלאחר הלידה וחלקם גם בהמשך הדרך, והעיצוב שובה הלב משלים את התמונה ומייצר מתנה שתעשה גם לכם חשק לתינוק קטנטן משל עצמכם.

רוצים לקבל קוד קופון של 20% לרכישה באתר?

נרשמים לאתר ומקבלים 20%  הנחה לקניה בכל האתר כולל כפל מבצעים בקניה מעל 200 ש"ח.